Kontakt z nami

Co to jest chmura manufaktura?

Chmura Manufaktura to tworzący ją ludzie - pełni pasji, inspiracji, kreatywności i radości życia. Chcemy dzielić się z Tobą tym co robimy najlepiej. Dlatego wszystko co znajdziecie na w naszym sklepie to ręcznie robione cuda, w które wkładamy całe nasze serce. Każdy produkt powstaje więc z najlepszych materiałów, jest oryginalny, niepowtarzalny i wykonany z najwyższą starannością.

 

 • Agnieszka

  Agnieszka - swoją przygodę z szyciem rozpoczęła w styczniu ubiegłego roku, a mimo to już osiągnęła niesamowity poziom. Prawdziwy człowiek orkiestra - wycina, szyje, projektuje. Mimo niesamowitych postępów, które udało jej się osiągnąć w zadziwiająco krótkim czasie, ciągle się uczy i doskonali poznane już techniki. Jest sercem i duszą Chmura Manufaktura.

 • Chmura_main_logo_black.svg

  Jak działamy?

  Twoje zdanie jest dla nas niezwykle istotne. W końcu wszystko co tu robimy, ma sprawić przyjemność Tobie! Dlatego masz możliwość wprowadzania zmian i modyfikacji w większość naszych projektów, możesz też poprosić nas o stworzenie czegoś absolutnie nowego i szalonego. Liczymy, że współpraca z nami będzie dla Ciebie fascynującą przygodą!

 • Justyna i Marcin

  Justyna jest studentką ASP w Katowicach. Mimo, że nie ukończyła jeszcze szkoły już wypracowała swój niepowtarzalny i absolutnie wyjątkowy styl. Jest w stanie zrealizować każdy, nawet najbardziej dziki, zakręcony i niemożliwy projekt, jaki jestesmy wstanie wymyslić. Z kolei Marcin, jak przystało na prawdziwego mężczyznę, tworzy projekty dla facetów i dba żeby w CM wszystko działało jak w szwajcarskim zegarku. Człowiek od brudnej roboty, który nie boi się absolutnie niczego.

 • Layer_10.png

  Współpraca

  Jeśli podoba Ci się to co robimy w Chmura Manufaktura i chciałbyś/chciałabyś jakoś się w to zaangażować, napisz do nas na design@chmuramanufaktura.pl! Być może potrzebujemy kogoś z Twoją wrażliwością, kreatywnością i pomysłami. 

2021 © Chmura Manufaktura. Wszelkie prawa zastrzeżone
instagram
Facebook